عکس ایستگاه اتوبوس کوشش 4
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس کوشش 4 (محله مقدم، مشهد)

ایستگاه اتوبوس
استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار کوشش، بین کوشش2 و 4

موقعیت ایستگاه اتوبوس کوشش 4 در محله مقدم مشهد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس کوشش 4 (ایستگاه اتوبوس) در محله مقدم مشهد و بلوار کوشش واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله مقدم مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان شهید کامیاب | امدادی و همچنین خوابگاه دانشجویی آرام، داروخانه شبانه روزی دکتر باستان، فروشگاه کفش پابیست، پیچ و مهره خورشیدی و مجتمع امام رضا (ع) قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو هفده شهریور، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کوشش 4

آدرس ایستگاه اتوبوس کوشش 4، شهر مشهد، محله مقدم بلوار کوشش است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار کوشش، بین کوشش2 و 4 بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس کوشش 4 عبور می‌کنند، به نقاط مختلف مشهد بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

ایستگاه مترو پروین اعتصامی نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس موزه قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس کوشش 4 مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار کوشش، بین کوشش2 و 4


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کوشش 4 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چمن 2
  بلوار چمن، بین چمن 1 و 3
 • ایستگاه اتوبوس شهید سلیمانی 1
  بلوار فداییان اسلام، سلیمانی منش
 • ایستگاه اتوبوس سلام
  امام رضا، بین امام رضا 21 و 23
 • ایستگاه اتوبوس میدان بسیج
  بلوار ملک الشعرا، بین عین خوش و ملک الشعرا 4
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کوشش 4 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  کوشش حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کوشش 4 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کوشش 4 ندارد.
  neshan logo