info
عکس ایستگاه اتوبوس سلیمانیه
category

ایستگاه اتوبوس سلیمانیه محله صد دستگاه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سلیمانیه

ایستگاه اتوبوس سلیمانیه (ایستگاه اتوبوس) در محله صد دستگاه تهران و خیابان پیروزی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله صد دستگاه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فجر و روفرشی روناش و همچنین قنادی قاقالی‌لی خوشه، مرکز مخابرات پیروزی، ایستگاه مترو پیروزی، کافه عربی یاقوت و داروخانه حمیدرضا کیوانفر قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو پیروزی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سلیمانیه تهران

ایستگاه اتوبوس سلیمانیه تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله صد دستگاه پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس پیروزی، بعد از عباسقلی زاده است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس سلیمانیه تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو ابن سینا قرار دارد. آژانس ولیعصر هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس سلیمانیه تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سلیمانیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پیروزی
  بزرگراه امام علی
 • ایستگاه اتوبوس امام علی
  امام علی، پل پیروزی
 • ایستگاه اتوبوس نیکنام
  بزرگراه امام علی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سلیمانیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سلیمانیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سلیمانیه ندارد.
  neshan logo