info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید فکوری 35
category

ایستگاه اتوبوس شهید فکوری 35 محله چهارچشمه، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید فکوری 35

ایستگاه اتوبوس شهید فکوری 35 (ایستگاه اتوبوس) در محله چهارچشمه مشهد و بلوار شهید فکوری واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و نه ایستگاه اتوبوس در محله چهارچشمه مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بوستان ایزدی، پیتزاخونه (شعبه فکوری)، املاک دالونک ، آبمیوه و بستنی فروتریا و هات سان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید فکوری 35 مشهد

ایستگاه اتوبوس شهید فکوری 35 مشهد در شهر مشهد، محله چهارچشمه و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شهید فکوری، بین فکوری 35 و 37 قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس شهید فکوری 35 مشهد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف مشهد می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس برسام واقع شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس شهید فکوری 35 مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید فکوری 35 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید فکوری 21
  بلوار شهید فکوری، بین فکوری 19 و 21
 • ایستگاه اتوبوس میدان یادگاران
  بلوار شهید فکوری، بین رز 1/6 و میدان یادگاران
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید فکوری 35 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید فکوری 35 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید فکوری 35 ندارد.
  neshan logo