info
عکس ایستگاه اتوبوس سازمان هواپیمایی
category

ایستگاه اتوبوس سازمان هواپیمایی (محله فرودگاه مهرآباد، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سازمان هواپیمایی

ایستگاه اتوبوس سازمان هواپیمایی (ایستگاه اتوبوس) در محله فرودگاه مهرآباد تهران و خیابان پرواز واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و چهار ایستگاه اتوبوس در محله فرودگاه مهرآباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه تعاونی کارکنان گمرک و همچنین شرکت بانی مهرگان آریا، سازمان هواپیمایی کشوری ایران، مسجد قدس، شرکت بین المللی حمل هوایی پارسیان ترابر سیمرغ و دانشگاه خلبانان جوان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو پایانه ۴ و ۶ فرودگاه مهرآباد، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سازمان هواپیمایی تهران

ایستگاه اتوبوس سازمان هواپیمایی تهران در شهر تهران، محله فرودگاه مهرآباد و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه لشگری، فرودگاه مهر آباد، معراج، پرواز قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس سازمان هواپیمایی تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو پایانه ۱ و ۲ فرودگاه مهرآباد قرار دارد. همچنین تاکسی گشت مهرآباد را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس سازمان هواپیمایی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سازمان هواپیمایی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  لشگری
 • ایستگاه اتوبوس اداره مرکزی
  بزرگراه لشگری، فرودگاه مهرآباد
 • ایستگاه اتوبوس فرودگاه تخلیه
  بزرگراه آیت الله سعیدی، حجاج
 • ایستگاه اتوبوس سه راه پلیس
  بزرگراه لشگری، فرودگاه مهرآباد، معراج
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سازمان هواپیمایی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سازمان هواپیمایی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سازمان هواپیمایی ندارد.
  neshan logo