info
عکس ایستگاه اتوبوس هاشمیه 45
category

ایستگاه اتوبوس هاشمیه 45 محله هنرستان، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس هاشمیه 45

ایستگاه اتوبوس هاشمیه 45 (ایستگاه اتوبوس) در محله هنرستان مشهد و بلوار هاشمیه واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و دو ایستگاه اتوبوس در محله هنرستان مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه قائم و همچنین آزمایشگاه دکتر اکبرزاده، سونوگرافی و رادیولوژی دکتر میترا غلامی، سوپر گوشت بهشت، خرازی علی و کباب مهر و آتش قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این ایستگاه یکی از ایستگاه‌های اتوبوس خوب این منطقه می‌باشد.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس هاشمیه 45 مشهد

ایستگاه اتوبوس هاشمیه 45 مشهد در شهر مشهد، محله هنرستان و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار هاشمیه، بین هاشمیه 43 و 45 قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس هاشمیه 45 مشهد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف مشهد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید آژانس تیز پرواز را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس هاشمیه 45 مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس هاشمیه 45

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  ماهان به توان دو
  سه شنبه 10 بهمن ماه 1402

  عالی فقط ۱۰۹۷ میاد که خطش عالیه بیشتر هر ۱۵ دقیقه میاد اتوبوس


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده هاشمیه 45 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید صارمی 8
  بلوار شهید صارمی، بین صارمی 4 و صارمی 8
 • ایستگاه اتوبوس نوزده بهمن 7
  بلوار شهید فکوری، فکوری 27، بین بلوار شهید کشوری و 19 بهمن 7
 • ایستگاه اتوبوس کوثر شمالی 21
  بلوار کوثر
 • ایستگاه اتوبوس هاشمیه 65
  بلوار هاشمیه، تقاطع بلوار شهید کشوری
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای بلوارشهید کشوری
  بلوار هاشمیه، بلوار شهید کشوری، بین شهید کشوری 4 و فکوری 43
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 26 تیر ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس هاشمیه 45 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 26 تیر ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس هاشمیه 45 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس هاشمیه 45 ندارد.
  neshan logo