info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان آیت الله ربانی
category

ایستگاه اتوبوس میدان آیت الله ربانی اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان آیت الله ربانی

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس میدان آیت الله ربانی (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و میدان آیت الله ربانی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجموعه ورزشی آزادی خوراسگان، ورشگاه آزادی خوراسگان و ایستگاه اتوبوس میدان آیت الله ربانی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان آیت الله ربانی اصفهان

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان، ایستگاه اتوبوس میدان آیت الله ربانی اصفهان است که در محله ارغوانیه قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در میدان آیت الله ربانی واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان آیت الله ربانی اصفهان عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میدان آیت الله ربانی اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
مکان‌های مشابه ایستگاه اتوبوس میدان آیت الله ربانی


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 08 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان آیت الله ربانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 08 آذر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان آیت الله ربانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان آیت الله ربانی ندارد.
location استان اصفهان، اصفهان، میدان آیت الله ربانی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo