عکس ایستگاه اتوبوس میدان پانزده خرداد
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس میدان پانزده خرداد (محله کوشش، مشهد)

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، امام رضا، بین امام رضا 48 و 50

موقعیت ایستگاه اتوبوس میدان پانزده خرداد در محله کوشش مشهد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس میدان پانزده خرداد (ایستگاه اتوبوس) در محله کوشش مشهد و خیابان امام رضا واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله کوشش مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه فرش هتل قصرطلایی و مرکز خرید و همچنین هتل آپارتمان فاخر، درمانگاه شبانه روزی امام حسین (ع)، رستوران جوجه طلایی، تویوتا الهی و هتل امام رضا (ع) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان پانزده خرداد

در شهر مشهد، محله کوشش خیابان امام رضا، ایستگاه اتوبوس میدان پانزده خرداد قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در امام رضا، بین امام رضا 48 و 50 واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان پانزده خرداد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف مشهد بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

ایستگاه مترو هفده شهریور در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس شبانه روزی انتخاب قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان پانزده خرداد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خراسان رضوی، مشهد، امام رضا، بین امام رضا 48 و 50


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان پانزده خرداد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس امام خمینی 65
  بلوار امام خمینی، بین امام خمینی 63 و 65
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه کوشش
  بلوار جمهوری اسلامی، بین شهید حسین ثابت بیگیان و بلوار کوشش
 • ایستگاه اتوبوس کوشش 4
  بلوار کوشش، بین کوشش2 و 4
 • ایستگاه اتوبوس سلام
  امام رضا، بین امام رضا 21 و 23
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان پانزده خرداد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان پانزده خرداد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان پانزده خرداد ندارد.
  neshan logo