info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید فکوری 57
category

ایستگاه اتوبوس شهید فکوری 57 محله سرافرازان، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید فکوری 57

ایستگاه اتوبوس شهید فکوری 57 (ایستگاه اتوبوس) در محله سرافرازان مشهد و بلوار شهید فکوری واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و پنج ایستگاه اتوبوس در محله سرافرازان مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند پارک موزه علوم زمین مشهد و ساختمان پیمان نیک کاران و همچنین مشهد گراف، نگین درب مشهد شعبه فکوری، سقف شیبدار آسابام ، نمایندگی سفال طبرستان، ایستگاه اتوبوس شهید فکوری 60 و مزون و خیاطی حدیثه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید فکوری 57 مشهد

ایستگاه اتوبوس شهید فکوری 57 مشهد در شهر مشهد، محله سرافرازان و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شهید فکوری، بین فکوری 57 و فکوری 59 قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف مشهد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شهید فکوری 57 مشهد عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس شهید فکوری 57 مشهد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس شهید فکوری 57

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  شنبه 23 مهر ماه 1401

  نشان زمان رسیدن خطوط این مسیررادقیق نمایش انمیدهد

  1
 • avatar
  کاربر نشان
  جمعه 09 تیر ماه 1402

  خط ۹۰و ۸۹هر نیم ساعت یک بار میان

 • avatar
  کاربر نشان
  جمعه 30 تیر ماه 1402

  یکم دیر میاد اتوبوس لطفا چنتا اتوبوس اضاف کنین

 • avatar
  کاربر نشان
  چهارشنبه 07 اردیبهشت ماه 1401

  خط ۹۰ و ۸۹ خیلی دیر میان 🙄رسیدگی شود


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید فکوری 57 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید صارمی 8
  بلوار شهید صارمی، بین صارمی 4 و صارمی 8
 • ایستگاه اتوبوس دلاوران 9
  بلوار شهید فکوری، بلوار دلاوران، بین دلاوران 7 و 9
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید فکوری 57 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید فکوری 57 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید فکوری 57 ندارد.
  neshan logo