info
عکس ایستگاه اتوبوس مترو شهدا
category

ایستگاه اتوبوس مترو شهدا اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مترو شهدا

ایستگاه اتوبوس مترو شهدا (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان چهارباغ پایین واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند اورژانس بیمارستان امین، حمام تاریخی علی قلی آقا و بازارچه علی قلی آقا و همچنین میدان شهدا، مرکز جراحی محدود میلاد، مرکز بهداشت ابن سینا، سرای بدیع و چاپخانه آنلاین اوج هنر اصفهان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهدا، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مترو شهدا اصفهان

ایستگاه اتوبوس مترو شهدا اصفهان در شهر اصفهان، محله سنبلستان و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در چهارباغ پایین، بین حق وردی 35 و شهید امیری 37 واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مترو شهدا اصفهان عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو تختی قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مترو شهدا اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مترو شهدا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس موسوی
  شهید فروغی، بین رضا بیگی و مسجد المعاد
 • ایستگاه اتوبوس سرچشمه
  مدرس، بین پشوتن و میرمجربیان
 • ایستگاه اتوبوس مترو شهید باهنر
  شهید باهنر، بلوار کاوه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مترو شهدا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مترو شهدا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مترو شهدا ندارد.
  neshan logo