info
عکس ایستگاه اتوبوس چهار راه شریعتی (مسیر تندرو)
category

ایستگاه اتوبوس چهار راه شریعتی (مسیر تندرو) تبریز

ایستگاه اتوبوس
4.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهار راه شریعتی (مسیر تندرو)

ایستگاه اتوبوس چهار راه شریعتی (مسیر تندرو) (ایستگاه اتوبوس) در تبریز و خیابان امام خمینی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه حریری (موزه هنر و مکتب تبریز) و مجتمع کامپیوتر سهند و همچنین فروشگاه موبایل رحیمی، قنادی رکس، هتل آذربایجان، سینما قدس تبریز و ارگ علیشاه (ارگ تبریز) قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو میدان کهن، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهار راه شریعتی (مسیر تندرو) تبریز

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تبریز، ایستگاه اتوبوس چهار راه شریعتی (مسیر تندرو) تبریز است که در قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس امام خمینی، بین ارک و شریعتی می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس چهار راه شریعتی (مسیر تندرو) تبریز عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تبریز دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو میدان ساعت قرار دارد. همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی وحدت را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس چهار راه شریعتی (مسیر تندرو) تبریز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهار راه شریعتی (مسیر تندرو) واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس اهراب
  خیام، بین مجلل و اهراب
 • ایستگاه اهراب
  خیام، بین مجلل و اهراب
 • ایستگاه اتوبوس حمام زمزم()
  فلسطین، مسگر زاده، بین سنجران و حاج علی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه104
  ارتش جنوبی
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان بهبود -(مشترک)
  ارتش جنوبی، بین عزب دفتریلر اول و صدر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهار راه شریعتی (مسیر تندرو) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهار راه شریعتی (مسیر تندرو) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهار راه شریعتی (مسیر تندرو) ندارد.
  neshan logo