info
عکس ایستگاه اتوبوس مولوی
category

ایستگاه اتوبوس مولوی محله آگاهی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مولوی

ایستگاه اتوبوس مولوی (ایستگاه اتوبوس) در محله آگاهی تهران و خیابان ولیعصر واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله آگاهی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان پارسا، موزه عمارت انیس الدوله و پاساژ بهمن و همچنین مهدیه تهران، خانه فروغ فرخزاد، ایستگاه مترو مهدیه، فروشگاه یدک روز (نمایندگی راپیدو و انرژی) و گلدن سیکلت قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو مهدیه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مولوی تهران

ایستگاه اتوبوس مولوی تهران در شهر تهران، محله آگاهی و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در ولیعصر، بین تولدی دیگر و خط ویژه قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مولوی تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو راه آهن قرار دارد. همچنین آژانس پل تاکسی را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مولوی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس مولوی

به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
    محمدرضا شایسته افخم
    چهارشنبه 19 بهمن ماه 1401

    صبح ها بشدت شلوغه

    1

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مولوی واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مولوی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مولوی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مولوی ندارد.
neshan logo