info
عکس ایستگاه اتوبوس ملت
category

ایستگاه اتوبوس ملت محله بهارستان، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ملت

ایستگاه اتوبوس ملت (ایستگاه اتوبوس) در محله بهارستان تهران و خیابان جمهوری اسلامی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هفت ایستگاه اتوبوس در محله بهارستان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه هنرهای ملی و بازار باغ سپهسالار و همچنین عمارت مسعودیه، کافه و رستوران مس مس، انتشارات و فروشگاه موسیقی عارف، فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی خودرو ماشین نو و مهمانپذیر روبرو قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو سعدی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ملت تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس ملت تهران است که در محله بهارستان قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در جمهوری اسلامی، بین مراغه ای و ملت واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس ملت تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

ایستگاه مترو بهارستان در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس قاین را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس ملت تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ملت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه شفایحیائیان
  مجاهدین اسلام، آجانلو، بین میرهادی و میر اسماعیلی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه صالحه
  مجاهدین اسلام، آجانلو، بین میرهادی و میر اسماعیلی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ملت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ملت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ملت ندارد.
  neshan logo