info
عکس ایستگاه اتوبوس شهرداري منطقه 3
category

ایستگاه اتوبوس شهرداري منطقه 3 (اصفهان)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهرداري منطقه 3

ایستگاه اتوبوس شهرداري منطقه 3 (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان الغدیر واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز پخش رینگ اسپرت ایران و همچنین مناره های دارالضیافه، نمایندگی سایپا محسن مهدی اف، حسینیه کربلایها، آموزشگاه رانندگی بهار آزادی و فروشگاه آلاء قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهرداري منطقه 3 اصفهان

ایستگاه اتوبوس شهرداري منطقه 3 اصفهان یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان است که در محله جوباره قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به کمال، الغدیر بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شهرداري منطقه 3 اصفهان عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی سیمورغ قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شهرداري منطقه 3 اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهرداري منطقه 3 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ميدان احمد آباد
  بزرگمهر، بین شهید قاسم حمیدی و امین
 • ایستگاه اتوبوس پايانه امام علي ع
  عبدالرزاق، بازار سنگ تراش ها
 • ایستگاه اتوبوس چهار راه بابا قاسم
  علامه مجلسی، بین شیشه گری و ابن سینا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهرداري منطقه 3 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهرداري منطقه 3 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهرداري منطقه 3 ندارد.
  neshan logo