info
عکس ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه 3
category

ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه 3 محله طوقچی، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه 3

ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه 3 (ایستگاه اتوبوس) در محله طوقچی اصفهان و خیابان الغدیر واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله طوقچی اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز پخش رینگ اسپرت ایران و همچنین نمایندگی سایپا محسن مهدی اف، حسینیه کربلایها، مناره های دارالضیافه، فروشگاه آلاء و داروخانه دکتر عندلیب (اصلی) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه 3 اصفهان

ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه 3 اصفهان یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان است که در محله جوباره قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به کمال، الغدیر بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه 3 اصفهان عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی سیمورغ قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه 3 اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهرداری منطقه 3 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پایانه امام علی
  عبدالرزاق، بازار سنگ تراش ها
 • ایستگاه اتوبوس چهار راه بابا قاسم
  ابن سینا، تقاطع علامه مجلسی
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه بابا قاسم
  علامه مجلسی، بین شیشه گری و ابن سینا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه 3 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه 3 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه 3 ندارد.
  neshan logo