info
عکس ایستگاه اتوبوس چهار راه بابا قاسم
category

ایستگاه اتوبوس چهار راه بابا قاسم محله شهشهان، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهار راه بابا قاسم

ایستگاه اتوبوس چهار راه بابا قاسم (ایستگاه اتوبوس) در محله شهشهان اصفهان و خیابان ابن سینا واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله شهشهان اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان خصوصی زهرای مرضیه، خانه قزوینی ها و مرکز خرید صاحب ابن عباد و همچنین شرکت نت افراز ایرانیان، خرازی و لوازم خیاطی سرنخ، پمپ بنزین ابن سینا، کیف و چمدان کسا و رستوران نایب قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهار راه بابا قاسم اصفهان

ایستگاه اتوبوس چهار راه بابا قاسم اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله شهشهان پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس ابن سینا، تقاطع علامه مجلسی است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس چهار راه بابا قاسم اصفهان عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اصفهان دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس چهار راه بابا قاسم اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهار راه بابا قاسم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه 3
  کمال، الغدیر
 • ایستگاه اتوبوس آیت الله مدرس
  مدرس، بین اعرفی و ادیب
 • ایستگاه اتوبوس مسجد الغفور
  سروش، بین صاحب الزمان و شهید حسین بحری
 • ایستگاه اتوبوس شهید جعفریان
  خواجه نظام الملک، بین ولی عصر و اژه ای ها
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهار راه بابا قاسم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهار راه بابا قاسم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهار راه بابا قاسم ندارد.
  neshan logo