info
عکس ایستگاه اتوبوس چهار راه بابا قاسم
category

ایستگاه اتوبوس چهار راه بابا قاسم اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهار راه بابا قاسم

ایستگاه اتوبوس چهار راه بابا قاسم (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان علامه مجلسی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان خصوصی زهرای مرضیه، خانه قزوینی ها و مرکز خرید صاحب ابن عباد و همچنین پمپ بنزین ابن سینا، رستوران نایب، شرکت نت افراز ایرانیان، خرازی و لوازم خیاطی سرنخ و مقبره بابا قاسم قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهار راه بابا قاسم اصفهان

ایستگاه اتوبوس چهار راه بابا قاسم اصفهان در شهر اصفهان، محله جوباره و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در علامه مجلسی، بین شیشه گری و ابن سینا قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس چهار راه بابا قاسم اصفهان عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

تاکسی تلفنی نور سپاهان هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس چهار راه بابا قاسم اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهار راه بابا قاسم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس امامزاده
  هاتف، بین نواب حیدر میرزا و مشیر
 • ایستگاه اتوبوس آیت الله مدرس
  مدرس، بین اعرفی و ادیب
 • ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه 3
  کمال، الغدیر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ناشناس (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهار راه بابا قاسم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهار راه بابا قاسم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهار راه بابا قاسم ندارد.
  neshan logo