عکس ایستگاه اتوبوس هنرستان کوثر
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس هنرستان کوثر (محله قیام، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، قیام، 17 شهریور

موقعیت ایستگاه اتوبوس هنرستان کوثر در محله قیام تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس هنرستان کوثر (ایستگاه اتوبوس) در محله قیام تهران و خیابان 17 شهریور واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله قیام تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری خراسان و همچنین آموزشگاه رانندگی شاهین، نمایندگی کرمان موتور 1762 رفیعی، خیریه خانم زهرا پخش جهیزیه، حسینیه امام خمینی ره و ایستگاه مترو مترو هفده شهریور قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهدای هفده شهریور، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس هنرستان کوثر

آدرس ایستگاه اتوبوس هنرستان کوثر، شهر تهران، محله قیام خیابان 17 شهریور است. آدرس این ایستگاه اتوبوس قیام، 17 شهریور می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس هنرستان کوثر عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو قیام قرار گرفته است. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس شهرام واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس هنرستان کوثر مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، قیام، 17 شهریور


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده هنرستان کوثر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس درختی
  خاوران، جنگروی، عجب گل
 • ایستگاه اتوبوس قیام
  ری، بین تهرانی نژاد و رقیب دوست
 • ایستگاه اتوبوس سپهر
  خاوران، دربندی، طیب، بین نقی زاده و طباطبایی
 • ایستگاه اتوبوس مسجد ابوالفتح
  ری، بین تهرانی نژاد و رقیب دوست
 • ایستگاه اتوبوس رغبتی
  امیرکبیر، 17 شهریور، بین شیرازی و رغبتی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس هنرستان کوثر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس هنرستان کوثر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس هنرستان کوثر ندارد.
  neshan logo