info
عکس ایستگاه اتوبوس ابتدای رضوی
category

ایستگاه اتوبوس ابتدای رضوی محله رضاشهر، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ابتدای رضوی

ایستگاه اتوبوس ابتدای رضوی (ایستگاه اتوبوس) در محله رضاشهر مشهد و بلوار رضوی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و شش ایستگاه اتوبوس در محله رضاشهر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی هایپرمارکت باران، ایستگاه اتوبوس رضوی 2، دبستان منجی عجل الله، مسکن شهروند و میدان شهید حسن مومن قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابتدای رضوی مشهد

آدرس ایستگاه اتوبوس ابتدای رضوی مشهد، شهر مشهد، محله رضاشهر است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار پیروزی، دعبل خزاعی، بلوار رضوی، ابتدای بلوار رضوی است. برای دسترسی به نقاط مختلف مشهد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس ابتدای رضوی مشهد عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو شهید کاوه است. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس نوفل قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ابتدای رضوی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خاقانی 17
  بلوار پیروزی، بلوار خاقانی، بین خاقانی 17 و خاقانی 19
 • ایستگاه اتوبوس شهید فکوری 92
  بلوار شهید فکوری
 • ایستگاه اتوبوس دانشگاه علوم پزشکی
  بلوار شهید فکوری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ابتدای رضوی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ابتدای رضوی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ابتدای رضوی ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار پیروزی، دعبل خزاعی، بلوار رضوی، ابتدای بلوار رضوی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo