عکس ایستگاه اتوبوس ابتدای رضوی
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس ابتدای رضوی (محله رضاشهر، مشهد)

ایستگاه اتوبوس
استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار پیروزی، دعبل خزاعی، بلوار رضوی، ابتدای بلوار رضوی

موقعیت ایستگاه اتوبوس ابتدای رضوی در محله رضاشهر مشهد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس ابتدای رضوی (ایستگاه اتوبوس) در محله رضاشهر مشهد و بلوار رضوی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و هفت ایستگاه اتوبوس در محله رضاشهر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی هایپرمارکت باران، میوه فروشی باران، نان بربری، میدان شهید حسن مومن و دبیرستان دوره دوم منجی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابتدای رضوی

آدرس ایستگاه اتوبوس ابتدای رضوی، شهر مشهد، محله رضاشهر بلوار رضوی است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار پیروزی، دعبل خزاعی، بلوار رضوی، ابتدای بلوار رضوی است. برای دسترسی به نقاط مختلف مشهد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس ابتدای رضوی عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو شهید کاوه است. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس آتی سیر قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار پیروزی، دعبل خزاعی، بلوار رضوی، ابتدای بلوار رضوی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ابتدای رضوی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خاقانی 17
  بلوار پیروزی، بلوار خاقانی، بین خاقانی17 و 19
 • ایستگاه اتوبوس شهید فکوری 92
  بلوار شهید فکوری، نرسیده به رودکی
 • ایستگاه اتوبوس دانشگاه علوم پزشکی
  بلوار شهید فکوری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ابتدای رضوی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ابتدای رضوی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ابتدای رضوی ندارد.
  neshan logo