عکس ایستگاه اتوبوس رضوی 2
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس رضوی 2 (محله رضاشهر، مشهد)

ایستگاه اتوبوس
استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار پیروزی، دعبل خزاعی، بلوار رضوی، بین رضوی 2 و 4

موقعیت ایستگاه اتوبوس رضوی 2 در محله رضاشهر مشهد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس رضوی 2 (ایستگاه اتوبوس) در محله رضاشهر مشهد و بلوار رضوی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و هفت ایستگاه اتوبوس در محله رضاشهر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی قنادی یزدی ها، بیمه آسیا، فروشگاه مبلمان علیزاده، آکواریوم نمو و مسجدالمهدی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس رضوی 2

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد، ایستگاه اتوبوس رضوی 2 است که در محله رضاشهر بلوار رضوی قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار پیروزی، دعبل خزاعی، بلوار رضوی، بین رضوی 2 و 4 است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس رضوی 2 عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از مشهد دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو شهید کاوه قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس آتی سیر واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس رضوی 2 و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار پیروزی، دعبل خزاعی، بلوار رضوی، بین رضوی 2 و 4


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده رضوی 2 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خاقانی 26
  بلوار پیروزی، بلوار خاقانی، بین خاقانی26 و 28
 • ایستگاه اتوبوس رضوی 17
  بزرگراه شهید کلانتری، رضوی 19، بلوار رضوی، بین رضوی 15 و 17
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 20 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس رضوی 2 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 20 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس رضوی 2 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس رضوی 2 ندارد.
  neshan logo