info
عکس ایستگاه اتوبوس شهدا
category

ایستگاه اتوبوس شهدا محله صفا، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهدا

ایستگاه اتوبوس شهدا (ایستگاه اتوبوس) در محله صفا تهران و خیابان مرز مناطق شهرداری واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله صفا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه صنعت برق ایران و پاساژ شهدا و همچنین سینما شکوفه، تصویربرداری پزشکی نگار آزما، پمپ بنزین شهدا، خشکبار رئوف و شرکت برق منطقه ای تهران بزرگ قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو میدان شهدا، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهدا تهران

ایستگاه اتوبوس شهدا تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله صفا قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در مجاهدین اسلام، پیروزی قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شهدا تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو امیرکبیر قرار گرفته است. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سلام قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس شهدا تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهدا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بیمه ایران
  امیرکبیر، 17 شهریور، بین پرورش و زندیه
 • ایستگاه اتوبوس جابری
  تونل امیرکبیر
 • ایستگاه اتوبوس مسجد
  امام علی، صفا شرقی، بین منتظری و قاسمی
 • ایستگاه اتوبوس درودیان
  بزرگراه امام علی، شهید درودیان، بین بلوری و برهمن
 • ایستگاه اتوبوس آبسردار
  مجاهدین اسلام، نرسیده به حشمتی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهدا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهدا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهدا ندارد.
  neshan logo