info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه پورسینا
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه پورسینا محله ابوذر، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه پورسینا

ایستگاه اتوبوس مدرسه پورسینا (ایستگاه اتوبوس) در محله ابوذر تهران و بلوار آیت الله کاشانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و یک ایستگاه اتوبوس در محله ابوذر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان ابن سینا و برج گلدیس و همچنین فلزیاب تیوا، آتیه سازان حافظ، بوستان استقلال، تصویربرداری پزشکی و MRI آرین و مطب خانم دکتر زینب قلعه تکی زاده‌ متخصص داخلی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه پورسینا تهران

ایستگاه اتوبوس مدرسه پورسینا تهران در شهر تهران، محله ابوذر و قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار آیت الله کاشانی، بین فلکه دوم صادقیه و سازمان آب بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مدرسه پورسینا تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو تهران (صادقیه) قرار دارد. همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس جم را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه پورسینا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس گلستان شمالی
  بلوار آیت الله کاشانی، بین بلوار اباذر و مهران
 • ایستگاه اتوبوس صادقیه
  بزرگراه شهید حجازی
 • ایستگاه اتوبوس گلنار
  بزرگراه جلال آل احمد، نهم شمالی، سازمان آب، بین هشتم و گلناز
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه پورسینا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه پورسینا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه پورسینا ندارد.
  location استان تهران، تهران، بلوار آیت الله کاشانی، بین فلکه دوم صادقیه و سازمان آب
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo