info
عکس ایستگاه اتوبوس ابتداي خواجه عميد
category

ایستگاه اتوبوس ابتداي خواجه عميد (اصفهان)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ابتداي خواجه عميد

ایستگاه اتوبوس ابتداي خواجه عميد (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان خواجه عمید واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز دریافت اجناس و همچنین رستوران بیرون بر نیلگون، نمایندگی خدمات مجاز سامسونگ سام سرویس زمانی، هایپر اصفهان نیلگون، تعمیرگاه سریع خودرو و پشم سنگ پوشینگر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابتداي خواجه عميد اصفهان

ایستگاه اتوبوس ابتداي خواجه عميد اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله سروستان پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در خواجه عمید، بین شهید جهانبانی و توحید قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس ابتداي خواجه عميد اصفهان عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اصفهان دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی اتحاد کوثر سپاهان قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس ابتداي خواجه عميد اصفهان، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ابتداي خواجه عميد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بهار آزادي
  پروین اعتصامی، دشتستان
 • ایستگاه اتوبوس ميرزا نصير
  پروین اعتصامی، آل خجند
 • ایستگاه اتوبوس بازار گل و گياه
  نیرو، بین میدان همدانیان و داروسازی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ابتداي خواجه عميد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ابتداي خواجه عميد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ابتداي خواجه عميد ندارد.
  neshan logo