info
عکس ایستگاه اتوبوس آیت الله مدرس
category

ایستگاه اتوبوس آیت الله مدرس محله دردشت، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس آیت الله مدرس

ایستگاه اتوبوس آیت الله مدرس (ایستگاه اتوبوس) در محله دردشت اصفهان و خیابان مدرس واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله دردشت اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ ابن سینا و همچنین رستوران توحید اصفهان، پیتزا شارین اصفهان، درمانگاه خیریه موسی بن جعفر، خشکشویی مهران و مسجد امام حسین (ع) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس آیت الله مدرس اصفهان

ایستگاه اتوبوس آیت الله مدرس اصفهان در شهر اصفهان، محله دردشت و قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به مدرس، بین اعرفی و ادیب بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس آیت الله مدرس اصفهان عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو شهید باهنر است. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس شهریار قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس آیت الله مدرس اصفهان، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده آیت الله مدرس واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پارک میخک
  بزرگراه شهید چمران، اشراق جنوبی، 22 بهمن، مقداد
 • ایستگاه اتوبوس میدان امام علی
  علامه مجلسی
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه بابا قاسم
  علامه مجلسی، بین شیشه گری و ابن سینا
 • ایستگاه اتوبوس میدان شهدا
  بلوار کاوه، بین اسدالهی و بهار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس آیت الله مدرس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس آیت الله مدرس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس آیت الله مدرس ندارد.
  neshan logo