عکس ایستگاه اتوبوس پایانه شهید حقانی
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس پایانه شهید حقانی (محله اراضی عباس آباد، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه شهید حقانی

موقعیت ایستگاه اتوبوس پایانه شهید حقانی در محله اراضی عباس آباد تهران را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس پایانه شهید حقانی (ایستگاه اتوبوس) در محله اراضی عباس آباد تهران و بزرگراه شهید حقانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله اراضی عباس آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه عروسک های ملل و مرکز خرید آرین و همچنین موسسه خانه دوستان آشنا، خیریه مهرپروران امید، انتشارات اطلاعات، سررسید پدیده نقش و ایستگاه اتوبوس پایانه حقانی پیروزان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهيد حقانی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه شهید حقانی

آدرس ایستگاه اتوبوس پایانه شهید حقانی، شهر تهران، محله اراضی عباس آباد بزرگراه شهید حقانی است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید حقانی واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پایانه شهید حقانی عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو ميرداماد در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس موناکو قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه شهید حقانی

وب‌سایت رسمی: bus.tehran.ir


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پایانه شهید حقانی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ظفر
  بزرگراه مدرس
 • ایستگاه اتوبوس مدرس
  بزرگراه مدرس، بعد از برادران عمدی
 • ایستگاه اتوبوس میرداماد
  پل میرداماد
 • ایستگاه اتوبوس کتابخانه ملی
  بزرگراه شهید حقانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط نکیسا (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه شهید حقانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402

  نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه شهید حقانی

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   ریخته گرزاده
   سه شنبه 26 اسفند ماه 1399

   جای خوبی واقع نشده و بسیار بد مسیره چندین بار از سر اجبار رفتم و کلی اذیت شدم

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه شهید حقانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه شهید حقانی ندارد.
  neshan logo