info
عکس ایستگاه اتوبوس آتشگاه
category

ایستگاه اتوبوس آتشگاه محله بازوگاه، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس آتشگاه

ایستگاه اتوبوس آتشگاه (ایستگاه اتوبوس) در محله بازوگاه اصفهان و خیابان آتشگاه واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله بازوگاه اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پمپ بنزین سعادت، پوشاک خانواده زیتون، مجتمع اجرای احکام شورای حل اختلاف اصفهان، فست فود زنجیره ای کارمانو و تعویض روغنی المهدی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس آتشگاه اصفهان

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان، ایستگاه اتوبوس آتشگاه اصفهان است که در محله بازوگاه قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در آتشگاه، بین شهید رسول هاشمی و برلیان قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس آتشگاه اصفهان عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اصفهان بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

سرویس مدرسه گل جوی سپاهان هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس آتشگاه اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده آتشگاه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس اشرفی اصفهانی (کهندژ)
  اشرفی اصفهانی (کهندژ)، بین محسن آقا اسماعیلی و شقایق
 • ایستگاه اتوبوس بزرگراه شهید خرازی
  اشرفی اصفهانی (کهندژ)، بین محسن آقا اسماعیلی و شقایق
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس آتشگاه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس آتشگاه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس آتشگاه ندارد.
  neshan logo