عکس ایستگاه اتوبوس شاهد چهار
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس شاهد چهار (محله تهران پارس، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بلوار شاهد، بین شاهد چهارم و بزرگراه شهید سلیمانی

موقعیت ایستگاه اتوبوس شاهد چهار در محله تهران پارس تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس شاهد چهار (ایستگاه اتوبوس) در محله تهران پارس تهران و بلوار شاهد واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و نه ایستگاه اتوبوس در محله تهران پارس تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهربازی و اسکیت امید شرق و همچنین تالار پذیرایی داریوش، بوستان شهدای تهرانپارس (مهرگان)، صنایع تولیدی نظری، گروه نظری و فرشگاه سورنا قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو تهرانپارس، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شاهد چهار

در شهر تهران، محله تهران پارس بلوار شاهد، ایستگاه اتوبوس شاهد چهار قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار شاهد، بین شاهد چهارم و بزرگراه شهید سلیمانی است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شاهد چهار عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو تهرانپارس است. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس جشنواره واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس شاهد چهار، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بلوار شاهد، بین شاهد چهارم و بزرگراه شهید سلیمانی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شاهد چهار واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فلکه اول
  بلوار خوشوقت، بین میدان قمر بنی هاشم و 146
 • ایستگاه اتوبوس پرورشگاه
  بلوار شاهد، ناهیدی - جشنواره، تقاطع محمدی
 • ایستگاه اتوبوس درمانگاه مریم
  بلوار خوشوقت، بین مسعود نوکار و رمضانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شاهد چهار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شاهد چهار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شاهد چهار ندارد.
  neshan logo