info
عکس ایستگاه اتوبوس عارف
category

ایستگاه اتوبوس عارف (محله مسعودیه، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس عارف

ایستگاه اتوبوس عارف (ایستگاه اتوبوس) در محله مسعودیه تهران و خیابان ابومسلم خراسانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و نه ایستگاه اتوبوس در محله مسعودیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید پامچال و همچنین درمانگاه شبانه روزی رازی، هنرستان هفتم تیر، فست فود سن سون، کباب ساطوری بناب آذربایجان و بانک مسکن قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس عارف تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس عارف تهران، شهر تهران، محله مسعودیه است. آدرس این ایستگاه اتوبوس ابومسلم خراسانی، بین طاهرپناه و موسویان است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس عارف تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید آژانس سهیل را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس عارف تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده عارف واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آتش نشانی
  بسیج، خاتم الانبیا، بین رضایی و نجف زاده
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه چهارم
  بزرگراه امام رضا، اول، شهید سلیمانی، کلهر، بین مرشد و یوسف پور
 • ایستگاه اتوبوس پایانه ثامن الحجج
  بزرگراه امام رضا، اول، شهید سلیمانی، بین پیری و کلهر
 • ایستگاه اتوبوس مرشد
  بزرگراه امام رضا، اول، شهید سلیمانی، کلهر، بین مرشد و یوسف پور
 • ایستگاه اتوبوس پایانه ثامن الحجج _تخلیه برگشت
  بزرگراه امام رضا، اول، شهید قدیانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس عارف اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس عارف در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس عارف ندارد.
  neshan logo