info
عکس ایستگاه اتوبوس مشیریه
category

ایستگاه اتوبوس مشیریه محله مشیریه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مشیریه

ایستگاه اتوبوس مشیریه (ایستگاه اتوبوس) در محله مشیریه تهران و خیابان بوعلی شرقی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و هشت ایستگاه اتوبوس در محله مشیریه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی خانه شیرینی وشکو، مدرسه ادب، لوازم ورزشی مجید ، آموزشگاه زبان دادمان و فلافلی عموحسین قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مشیریه تهران

در شهر تهران، محله مشیریه ، ایستگاه اتوبوس مشیریه تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه امام رضا، حسینی مزینانی، بوعلی شرقی واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مشیریه تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی ارم قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس مشیریه تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مشیریه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خوزستان
  سازمان آب، تقاطع چهاردولی
 • ایستگاه اتوبوس البرز
  اسکندرلو، بین قائم آل محمد و هفتم
 • ایستگاه اتوبوس اسفند
  بزرگراه امام رضا، حسینی مزینانی، بین مقیسه و شعبانی
 • ایستگاه اتوبوس پایانه ثامن الحجج _تخلیه برگشت
  بزرگراه امام رضا، اول، شهید قدیانی
 • ایستگاه اتوبوس بهمن
  بزرگراه امام رضا، حسینی مزینانی، بین اسفند و بهمن
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مشیریه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مشیریه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مشیریه ندارد.
  neshan logo