info
عکس ایستگاه اتوبوس سازمان ترافیک
category

ایستگاه اتوبوس سازمان ترافیک محله دانشجو، مشهد

ایستگاه اتوبوس
2.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سازمان ترافیک

ایستگاه اتوبوس سازمان ترافیک (ایستگاه اتوبوس) در محله دانشجو مشهد و بلوار مهران واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هفت ایستگاه اتوبوس در محله دانشجو مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فرهنگسرای ترافیک، طباخی دانش، نمایندگی تعمیرات پکیج بوتان نقیبی ، حلیم نیشابوری بامداد و حلیم نیشابوری دارچین قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سازمان ترافیک مشهد

در شهر مشهد، محله دانشجو ، ایستگاه اتوبوس سازمان ترافیک مشهد قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار دانشجو، بلوار مهران می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس سازمان ترافیک مشهد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف مشهد دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید تاکسی ارس را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس سازمان ترافیک مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سازمان ترافیک واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مهران 14
  بلوار سید رضی، بلوار مهران، بین شیخ مفید و سید مرتضی
 • ایستگاه اتوبوس دانشجو 8
  بلوار دانشجو، بعد از بلوار فرهنگ
 • ایستگاه اتوبوس آموزگار 52
  بلوار معلم، ابراهیم فخرایی
 • ایستگاه اتوبوس معلم 53
  بلوار معلم، بین معلم 51 و قائم مقام فراهانی
 • ایستگاه اتوبوس مهران 18
  بلوار دانش آموز، بلوار مهران
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سازمان ترافیک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سازمان ترافیک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سازمان ترافیک ندارد.
  neshan logo