info
عکس ایستگاه اتوبوس پیروزی 29
category

ایستگاه اتوبوس پیروزی 29 محله دانشگاه، مشهد

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پیروزی 29

ایستگاه اتوبوس پیروزی 29 (ایستگاه اتوبوس) در محله دانشگاه مشهد و بلوار پیروزی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله دانشگاه مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ساختمان پیمان نیک کاران و همچنین بازرگانی اسدی، کباب سلطان، پمپ بنزین، درمانگاه شبانه‌روزی پیروزی و بینایی سنجی و عینک نگاه نو قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پیروزی 29 مشهد

آدرس ایستگاه اتوبوس پیروزی 29 مشهد، شهر مشهد، محله دانشگاه است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار پیروزی، بین پیروزی 29 و 31 واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پیروزی 29 مشهد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف مشهد بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس برسام واقع شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پیروزی 29 مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پیروزی 29 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کوثر جنوبی 15
  بلوار پیروزی، کوثر جنوبی، بین کوثر 15 و کوثرجنوبی 18
 • ایستگاه اتوبوس کوثر جنوبی 16
  بلوار پیروزی، کوثر جنوبی، بین میدان شهید محمد اسدی و کوثر 15
 • ایستگاه اتوبوس کوثر شمالی 21
  بلوار کوثر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پیروزی 29 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پیروزی 29 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پیروزی 29 ندارد.
  neshan logo