info
عکس ایستگاه اتوبوس شمس آباد
category

ایستگاه اتوبوس شمس آباد اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شمس آباد

ایستگاه اتوبوس شمس آباد (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان جهاد واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان اصفهان و بازار بزرگ کامپیوتر اصفهان و همچنین بیمه پارسیان، نمایندگی ترازو و باسکول تافر، رستوران کبابی و بریانی یاس، مسجد شهید بهشتی و استخر آرامان اصفهان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شمس آباد اصفهان

ایستگاه اتوبوس شمس آباد اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله الیادران پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به جهاد، بین نیکو و ترابی بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شمس آباد اصفهان عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اصفهان دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس(تاکسی تلفنی) واقع شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شمس آباد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پل فلزی
  شهید بهشتی (شاپور قدیم)، بین کسری و شهید مطهری
 • ایستگاه اتوبوس پارک شهریار
  خرازی
 • ایستگاه اتوبوس شیخ بهایی
  شیخ بهایی، بین آذر و جدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شمس آباد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شمس آباد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شمس آباد ندارد.
  neshan logo