info
عکس ایستگاه اتوبوس گذرنامه
category

ایستگاه اتوبوس گذرنامه محله شهرآرا - پاتریس، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس گذرنامه

ایستگاه اتوبوس گذرنامه (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرآرا - پاتریس تهران و خیابان پاتریس لومومبا واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و دو ایستگاه اتوبوس در محله شهرآرا - پاتریس تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند دندانپزشکی دکتر کی پور و پاساژ آرنا و همچنین آژانس مسافرتی ژیوار، کافه لی وان، دکتر محمدحسین سپهریان، بمب مهران و داروخانه دکتر شالدوزی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس گذرنامه تهران

در شهر تهران، محله شهرآرا - پاتریس ، ایستگاه اتوبوس گذرنامه تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در ستارخان، پاتریس لومومبا، بین پنجم و سرو ناز قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس گذرنامه تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

ایستگاه مترو مدافعان سلامت نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس برازنده قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس گذرنامه تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده گذرنامه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پارک
  بزرگراه جلال آل احمد، آرش مهر، زرخیز، شهرآرا، بین بیست و چهارم و نوزدهم
 • ایستگاه اتوبوس میدان توحید
  ستارخان، بین شهرام و صیامی
 • ایستگاه اتوبوس توحید
  ستارخان، بین فرشته و میرصالحی
 • ایستگاه اتوبوس فاطمی چمران
  دکتر فاطمی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس گذرنامه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس گذرنامه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس گذرنامه ندارد.
  neshan logo