info
عکس ایستگاه اتوبوس مهر
category

ایستگاه اتوبوس مهر محله مشیریه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مهر

ایستگاه اتوبوس مهر (ایستگاه اتوبوس) در محله مشیریه تهران و خیابان سازمان آب واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و هشت ایستگاه اتوبوس در محله مشیریه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد امام حسن مجتبی (ع)، مدرسه شهید بابایی، شیشه بری فراهانی، زغال فروشی ثنایی و رستوران نمکدون قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مهر تهران

ایستگاه اتوبوس مهر تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله مشیریه پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه نجفی رستگار، زرین خواه شرقی، سازمان آب، بین آذر غربی و خادم الحسینی قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مهر تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی مجتمع ورزشی شهدای تاکسیران قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مهر تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مهر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ده متری رسالت
  بزرگراه امام رضا، 15 متری طالقانی، اسکندرلو، بین رجب نظری و عزیزی
 • ایستگاه اتوبوس داروخانه
  بزرگراه امام رضا، حسینی مزینانی، بین سوم و چهارم
 • ایستگاه اتوبوس چهارم شرقی
  بزرگراه امام رضا، حسینی مزینانی، بین چهارم و سعیدی
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه سوم
  بزرگراه نجفی رستگار، زرین خواه شرقی، تقاطع گاز
 • ایستگاه اتوبوس پامچال
  بزرگراه امام رضا، بلوار حسینی مزینانی، بوعلی غربی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مهر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مهر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مهر ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه نجفی رستگار، زرین خواه شرقی، سازمان آب، بین آذر غربی و خادم الحسینی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo