info
عکس پارکینگ پارک علم و فناوری دانشگاه تهران
category

پارکینگ پارک علم و فناوری دانشگاه تهران محله قزل قلعه، تهران

درباره‌ی پارکینگ پارک علم و فناوری دانشگاه تهران

پارکینگ پارک علم و فناوری دانشگاه تهران (پارکینگ) در محله قزل قلعه تهران و خیابان مرز محله واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه تاریخ علوم پزشکی و ایکس پلی و همچنین پارک علم و فناوری پردیس دانشگاه تهران، شرکت راهکار سرزمین هوشمند، مجتمع نان جنت، کادو و تعمیرات پکیج استاکار قرار گرفته است.
سایر پارکینگ‌های که در محدوده پارکینگ پارک علم و فناوری دانشگاه تهران واقع شده‌اند:

 • پارکینگ
  بزرگراه شهید چمران، جلال آل احمد، بلوچستان، فاضل شرقی (جنوبی)
 • پارکینگ اختصاصی دانشجویی دانشکده دندانپزشکی
  (5.0)
  بزرگراه حکیم
 • پارکینگ اختصاصی ۱
  (4.5)
  بزرگراه حکیم
 • پارکینگ اختصاصی ۲
  (4.7)
  بزرگراه حکیم
 • پارکینگ طبقاتی
  (4.3)
  بزرگراه حکیم، آزادگان، بیست و هفتم، جانبازان انقلاب اسلامی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط شاپرک (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پارکینگ پارک علم و فناوری دانشگاه تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پارکینگ پارک علم و فناوری دانشگاه تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پارکینگ پارک علم و فناوری دانشگاه تهران ندارد.
  neshan logo