info
عکس ایستگاه اتوبوس مانیان
category

ایستگاه اتوبوس مانیان محله سودان، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مانیان

ایستگاه اتوبوس مانیان (ایستگاه اتوبوس) در محله سودان اصفهان و خیابان اشرفی اصفهانی (کهندژ)، بهشت، بین گلزار شهدای وازیچه و غفاری واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله سودان اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی گلخانه نگارینا، ورزشگاه شهدای سودان، معاونت خدمات شهری شهر داری منطقه 9، دستشویی عمومی و ایستگاه اتوبوس مانیان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مانیان اصفهان

آدرس ایستگاه اتوبوس مانیان اصفهان، شهر اصفهان، محله سودان است. این ایستگاه اتوبوس در اشرفی اصفهانی (کهندژ)، بهشت، بین گلزار شهدای وازیچه و غفاری واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مانیان اصفهان عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اصفهان دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس مانیان اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مانیان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید باقرصاد
  شریف غربی، شهید باقرصاد
 • ایستگاه اتوبوس شهیدان عاملی
  شریف غربی، مطهری
 • ایستگاه اتوبوس سودان
  اشرفی اصفهانی (کهندژ)، بین گلخانه و رهبر دوم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مانیان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مانیان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مانیان ندارد.
  location استان اصفهان، اصفهان، اشرفی اصفهانی (کهندژ)، بهشت، بین گلزار شهدای وازیچه و غفاری
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo