info
عکس ایستگاه اتوبوس مترو امام
category

ایستگاه اتوبوس مترو امام (محله ارگ - پامنار، تهران)

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مترو امام

ایستگاه اتوبوس مترو امام (ایستگاه اتوبوس) در محله ارگ - پامنار تهران و خیابان خیام واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و سه ایستگاه اتوبوس در محله ارگ - پامنار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه ملی ایران و پاساژ لباف و همچنین سردر باغ ملی، موزه ارتباطات، تهران مگنت، مرکز خدمات ایرانسل و سازمان ثبت اسناد و املاک ایران قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو امام خمينی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مترو امام تهران

ایستگاه اتوبوس مترو امام تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله ارگ - پامنار قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در خیام واقع شده است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مترو امام تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو ملت نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. تاکسی تلفنی میلاد هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مترو امام تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مترو امام واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پانزده خرداد
  15 خرداد، بین عطار و عدالت خواه
 • ایستگاه اتوبوس سفارت
  جمهوری اسلامی، بین شیروانی و فردوسی
 • ایستگاه اتوبوس نادری
  جمهوری اسلامی، بین شیروانی و فردوسی
 • ایستگاه اتوبوس لاله زار
  جمهوری اسلامی، بین مسجد هدایت و لاله زار
 • ایستگاه اتوبوس عزیز خان
  حافظ، بین ایرانیان و صالح
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مترو امام اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مترو امام در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مترو امام ندارد.
  neshan logo