info
عکس ایستگاه اتوبوس بهرام
category

ایستگاه اتوبوس بهرام محله شهید هرندی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بهرام

ایستگاه اتوبوس بهرام (ایستگاه اتوبوس) در محله شهید هرندی تهران و خیابان شوش، هرندی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و دو ایستگاه اتوبوس در محله شهید هرندی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان خیریه ولیعصر و همچنین باربری میرحسینی، دروازه غار، جایگاه گاز CNG هرندی شوش، خانه خورشید و قهوه خانه رمضون یخی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بهرام تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس بهرام تهران، شهر تهران، محله شهید هرندی است. این ایستگاه اتوبوس در شوش، هرندی قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس بهرام تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو ترمینال جنوب قرار گرفته است. همچنین آژانس مهدی را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بهرام تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بهرام واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مترو پایانه جنوب
  بزرگراه بعثت، عباسی، بین اتحاد و اسفندیاری
 • ایستگاه اتوبوس سعادت
  مولوی، بین نایب مهدی و غفاری
 • ایستگاه اتوبوس خیام
  مولوی
 • ایستگاه اتوبوس مترو ترمینال جنوب
  بزرگراه بعثت، عباسی، بین اسفندیاری و مرسلی
 • ایستگاه اتوبوس بلورفروشان
  شوش، بین آشتیان و کوهی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بهرام اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بهرام در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بهرام ندارد.
  neshan logo