info
عکس ایستگاه اتوبوس بهارستان معلم
category

ایستگاه اتوبوس بهارستان معلم محله بهارستان، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بهارستان معلم

ایستگاه اتوبوس بهارستان معلم (ایستگاه اتوبوس) در محله بهارستان تهران و جمهوری اسلامی، میدان بهارستان واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و چهار ایستگاه اتوبوس در محله بهارستان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهید دکتر معیری، باغ موزه نگارستان و بازار بزرگ بهارستان و همچنین مهمانپذیر هریتیج، میدان بهارستان، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدرسه عالی و دانشگاه شهید مطهری و موسیقی صبا قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو بهارستان، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بهارستان معلم تهران

ایستگاه اتوبوس بهارستان معلم تهران در شهر تهران، محله بهارستان و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس جمهوری اسلامی، میدان بهارستان است. ایستگاه اتوبوس بهارستان معلم تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

ایستگاه مترو سعدی نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس سعدی واقع شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بهارستان معلم تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بهارستان معلم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه امام عصر
  مجاهدین اسلام، بین هدایت و استنکافی
 • ایستگاه اتوبوس بنیاد شهید
  مجاهدین اسلام، شهید اسلامی
 • ایستگاه اتوبوس آبشار
  ری، بین رزاق منش و بهرون
 • ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین
  مصطفی خمینی، بین غلامعلی و افشار
 • ایستگاه اتوبوس مترو
  بهارستان، ابن سینا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بهارستان معلم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بهارستان معلم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بهارستان معلم ندارد.
  neshan logo