info
عکس ایستگاه اتوبوس توانیر
category

ایستگاه اتوبوس توانیر محله توانیر، تهران

ایستگاه اتوبوس
4.3
3 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس توانیر

ایستگاه اتوبوس توانیر (ایستگاه اتوبوس) در محله توانیر تهران و بزرگراه شهید همت واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله توانیر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان دی، موزه عکس و عکاسی و مرکز خرید گاندی و همچنین هتل نیلو تهران، رادیولوژی و سونوگرافی نیلو (دکتر فاطمه مهتاب قربانی)، دکتر مهدی شهرستانی، آزمایشگاه دنا (نیلوفر سابق) و کافه گالری سل قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس توانیر تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس توانیر تهران، شهر تهران، محله توانیر است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه شهید همت است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس توانیر تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس آفریقا 110 قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس توانیر تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده توانیر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سی و دوم
  ولیعصر، بین چمن و سی و چهارم
 • ایستگاه اتوبوس چهارفصل
  بزرگراه کردستان، اسدآبادی، بین رز و شصتم
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه جهان کودک
  بزرگراه شهید حقانی
 • ایستگاه اتوبوس خیابان شصت و چهار
  بزرگراه کردستان، بیگی، بعد از اسدآبادی
 • ایستگاه اتوبوس هنرستان
  نلسون ماندلا، بعد از بلوار دادمان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس توانیر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس توانیر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس توانیر ندارد.
  neshan logo