info
عکس ایستگاه اتوبوس عارف نسب
category

ایستگاه اتوبوس عارف نسب محله کوهسار، تهران

ایستگاه اتوبوس
3.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس عارف نسب

ایستگاه اتوبوس عارف نسب (ایستگاه اتوبوس) در محله کوهسار تهران و خیابان کنار گذر زین الدین واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و نه ایستگاه اتوبوس در محله کوهسار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ایران آی تی سنتر و همچنین شیشه اتومبیل اتحاد، فروشگاه داروخانه اتومبیل - سایپا یدک، پرنده فروشی سیمرغ، نمایندگی ایران خودرو 5036 و کنگره 60 نمایندگی صالحی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس عارف نسب تهران

در شهر تهران، محله کوهسار ، ایستگاه اتوبوس عارف نسب تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در زین الدین قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس عارف نسب تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین آژانس سپه را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس عارف نسب تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده عارف نسب واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پگاه
  زین الدین، رجایی، شهید صفایی فراهانی
 • ایستگاه اتوبوس پگاه
  زین الدین، رجایی، شهید صفایی فراهانی
 • ایستگاه اتوبوس خیری
  زین الدین
 • ایستگاه اتوبوس شهرک فرهنگیان
  بلوار سید علی روته، استقلال
 • ایستگاه اتوبوس بختیاری
  بلوار سید علی روته، شهید صفایی فراهانی، بین بختیاری و دویست و چهل و ششم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس عارف نسب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس عارف نسب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس عارف نسب ندارد.
  neshan logo