عکس ایستگاه اتوبوس بیمارستان
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس بیمارستان (محله دانشگاه تهران، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بلوار کشاورز، وصال شیرازی، ایتالیا، بین سرپرست و نادری

موقعیت ایستگاه اتوبوس بیمارستان در محله دانشگاه تهران تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس بیمارستان (ایستگاه اتوبوس) در محله دانشگاه تهران تهران و خیابان ایتالیا واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هفت ایستگاه اتوبوس در محله دانشگاه تهران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان پارس، موزه خیمه شب بازی و اتیران انفورماتیک و همچنین بیمارستان شهید مصطفی خمینی، اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران ساختمان شهدای فرهنگ، دبیرستان دخترانه تیزهوشان فرزانگان، پایگاه بیمارستان شهید مصطفی خمینی و تعمیرات موبایل ماکروتل قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بیمارستان

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس بیمارستان است که در محله دانشگاه تهران خیابان ایتالیا قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار کشاورز، وصال شیرازی، ایتالیا، بین سرپرست و نادری قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بیمارستان عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو بوستان لاله است. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی کمان سرویس قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس بیمارستان و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بلوار کشاورز، وصال شیرازی، ایتالیا، بین سرپرست و نادری


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بیمارستان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آمار
  دکتر فاطمی، بین پروین اعتصامی و رهی معیری
 • ایستگاه اتوبوس میدان انقلاب میدان سپاه
  انقلاب اسلامی، بین منیری جاوید و شانزده آذر
 • ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر خیابان معلم
  کریمخان زند، بین میدان ولیعصر و آفرین
 • ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر پیروزان
  ولیعصر، بین غزایی عتیق و فرخی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بیمارستان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  بیمارستان حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بیمارستان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بیمارستان ندارد.
  neshan logo