info
عکس ایستگاه اتوبوس پارک جهان پناه
category

ایستگاه اتوبوس پارک جهان پناه محله خاوران، تهران

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پارک جهان پناه

ایستگاه اتوبوس پارک جهان پناه (ایستگاه اتوبوس) در محله خاوران تهران و خیابان عجب گل واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله خاوران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ نور و همچنین مدرسه شهید توپچی، بستنی مجید، مجموعه ورزشی و زورخانه شهدای دولاب، مسجد فاطمیه دولاب و فرآورده های گوشتی راک قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو چهل تن دولاب (بزرگراه شهید محلاتی)، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک جهان پناه تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس پارک جهان پناه تهران است که در محله خاوران قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه محلاتی، مخبر جنوبی، عجب گل، بین هاشمی پور و صمدی می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پارک جهان پناه تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو چهل تن دولاب (بزرگراه شهید محلاتی) قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس شهرام قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پارک جهان پناه تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پارک جهان پناه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید گمنام
  بزرگراه امام علی
 • ایستگاه اتوبوس آتش نشانی
  بزرگراه امام علی، بین شریفی و قربانی
 • ایستگاه اتوبوس بوستان امام علی
  بزرگراه امام علی، بین نبی زاده و شریفی
 • ایستگاه اتوبوس مخبر
  بزرگراه محلاتی، بعد از پل محلاتی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پارک جهان پناه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پارک جهان پناه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پارک جهان پناه ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه محلاتی، مخبر جنوبی، عجب گل، بین هاشمی پور و صمدی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo