info
عکس زمین فوتبال چمن مصنوعی امداد
category

زمین فوتبال چمن مصنوعی امداد محله ونک، تهران

سالن و مجموعه ورزشی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی زمین فوتبال چمن مصنوعی امداد

زمین فوتبال چمن مصنوعی امداد (سالن و مجموعه ورزشی) در محله ونک تهران و خیابان امداد غربی واقع شده است. این مجتمع یکی از چهل و نه مجموعه ورزشی در محله ونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مرکز جراحی فک وصورت ایران و مرکز خرید سیول و همچنین شرکت مدیریت پروژه های صنعتی ابدال (مپصا)، پخش ممتاز، قالیشویی جام، صنایع برق پرتوسان و پارک امداد غربی قرار گرفته است.
سایر سالن‌های ورزشی که در محدوده زمین فوتبال چمن مصنوعی امداد واقع شده‌اند:

 • سالن تیراندازی سئول
  بزرگراه کردستان، ونک
 • خانه کودک آرارات
  بزرگراه کردستان، خدامی، تقاطع آرارات
 • آکادمی هنرهای رزمی نینجا
  بزرگراه کردستان، خدامی، بین شهرزاد و آرارات
 • باشگاه ورزشی ونک
  سئول، اوستا، ده ونک، شرافتی، بین میدان ده ونک و یکم
 • زورخانه ده ونک
  سئول، اوستا، ده ونک، شرافتی، بین میدان ده ونک و یکم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط saleh.865 (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی زمین فوتبال چمن مصنوعی امداد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد زمین فوتبال چمن مصنوعی امداد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه زمین فوتبال چمن مصنوعی امداد ندارد.
  neshan logo