info
عکس ایستگاه اتوبوس خروجی پایانه نمازی
category

ایستگاه اتوبوس خروجی پایانه نمازی (محله ملاصدرا، شیراز)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس خروجی پایانه نمازی

ایستگاه اتوبوس خروجی پایانه نمازی (ایستگاه اتوبوس) در محله ملاصدرا شیراز و میدان نمازی واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله ملاصدرا شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی شهر بچه ها، بیمارستان نمازی و پاساژ کامپیوتر پارس و همچنین فروشگاه کامپیوتر طراحان، کتابفروشی محمدی، درمانگاه مطهری، شرکت کاوش رایانه و داروخانه دکتر فروغ جامعی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ورودی ایستگاه مترو نمازی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خروجی پایانه نمازی شیراز

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر شیراز، ایستگاه اتوبوس خروجی پایانه نمازی شیراز است که در محله ملاصدرا قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس میدان نمازی است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس خروجی پایانه نمازی شیراز عبور می‌کنند، به نقاط مختلف شیراز بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ورودی ایستگاه مترو نمازی قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس خروجی پایانه نمازی شیراز، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خروجی پایانه نمازی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ارم
  بلوار جمهوری اسلامی، بین میدان ارم و جمهوری اسلامی36
 • ایستگاه اتوبوس میدان ارم
  بلوار جمهوری اسلامی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خروجی پایانه نمازی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خروجی پایانه نمازی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خروجی پایانه نمازی ندارد.
  neshan logo