info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید صدر 24
category

ایستگاه اتوبوس شهید صدر 24 محله 17 شهریور، مشهد

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید صدر 24

ایستگاه اتوبوس شهید صدر 24 (ایستگاه اتوبوس) در محله 17 شهریور مشهد و بلوار صدر واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و دو ایستگاه اتوبوس در محله 17 شهریور مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی اکسون پارک و مجتمع تجاری اکسون و همچنین مجتمع گردشگری بابا قدرت، ساندویچ خان، شله ممتاز مروارید، تعمیرگاه و فروشگاه لوازم یدکی اتومبیل مدرن و ابر میوه به به قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید صدر 24 مشهد

ایستگاه اتوبوس شهید صدر 24 مشهد در شهر مشهد، محله هفده شهریور و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار صدر، تقاطع صدر 24 قرار دارد. ایستگاه اتوبوس شهید صدر 24 مشهد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف مشهد می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو پروین اعتصامی قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی چمن قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شهید صدر 24 مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید صدر 24 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهدای حج 1
  بلوار 17 شهریور، بلوار شهدای حج، بین شهدای حج 1 و 3
 • ایستگاه اتوبوس فدائیان اسلام 17
  بلوار فداییان اسلام، بین نسترن و بلوار کوشش
 • ایستگاه اتوبوس فدائیان اسلام 12
  بلوار فداییان اسلام، بین نسترن و بلوار کوشش
 • ایستگاه اتوبوس شهید شیرودی 15
  بلوار شیرودی، بین بلوار چمن و شیرودی 13
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای بلوار شهدای حج
  بلوار 17 شهریور، بلوار شهدای حج، بین شهدای حج 2 و 6
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید صدر 24 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید صدر 24 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید صدر 24 ندارد.
  neshan logo