info
عکس ایستگاه اتوبوس منصف
category

ایستگاه اتوبوس منصف محله سید خندان، تهران

ایستگاه اتوبوس
2.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس منصف

ایستگاه اتوبوس منصف (ایستگاه اتوبوس) در محله سید خندان تهران و خیابان شریعتی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله سید خندان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان رسالت، موزه رضا عباسی و زغال و همچنین نمایشگاه اتوخندان، تالار سپیده، نان و شیرینی تهران، مسجد امام جعفر صادق (ع) و فست فود دانوب قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس منصف تهران

ایستگاه اتوبوس منصف تهران در شهر تهران، محله سید خندان و قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به شریعتی، بین مجتبایی و خواجه عبدالله انصاری بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس منصف تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس پارامونت قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده منصف واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس منبع آب
  سهروردی شمالی، بین کنگاور و توپچی
 • ایستگاه اتوبوس بهشت مادران
  بزرگراه شهید سلیمانی
 • ایستگاه اتوبوس کاج
  بزرگراه شهید سلیمانی، بعد از حسین زاده
 • ایستگاه اتوبوس سه راه ضرابخانه
  همت، تقاطع شریعتی
 • ایستگاه اتوبوس شریعتی
  بزرگراه شهید همت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس منصف اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس منصف در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس منصف ندارد.
  neshan logo