info
عکس ایستگاه اتوبوس باقرخان
category

ایستگاه اتوبوس باقرخان (محله شهرآرا - پاتریس، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس باقرخان

ایستگاه اتوبوس باقرخان (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرآرا - پاتریس تهران و خیابان مرز محله واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و چهار ایستگاه اتوبوس در محله شهرآرا - پاتریس تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند دندانپزشکی دکتر کیپور و خرما سرای یزدانی و همچنین آش و حلیم دارچین، طباخی بره سفید، بستنی بابا رحیم، کلیز برگر و مسجد حضرت ابوالفضل (ع) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس باقرخان تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس باقرخان تهران، شهر تهران، محله شهرآرا - پاتریس است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید چمران، ستارخان قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس باقرخان تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو مدافعان سلامت قرار گرفته است. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس برازنده قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس باقرخان تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده باقرخان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فرصت
  توحید، فرصت شیرازی، بین سامانی و امیرلو
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه توحید
  توحید، بین فروغ و نجات
 • ایستگاه اتوبوس رودکی
  آزادی، بین طاهرنیا و شهدای منا
 • ایستگاه اتوبوس نصرت
  آزادی، اسکندری شمالی، بین حافظ و میرخانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس باقرخان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس باقرخان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس باقرخان ندارد.
  neshan logo