info
عکس ایستگاه اتوبوس پایانه ثامن الحجج _تخلیه برگشت
category

ایستگاه اتوبوس پایانه ثامن الحجج _تخلیه برگشت (محله مسعودیه، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پایانه ثامن الحجج _تخلیه برگشت

ایستگاه اتوبوس پایانه ثامن الحجج _تخلیه برگشت (ایستگاه اتوبوس) در محله مسعودیه تهران و خیابان شهید قدیانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و نه ایستگاه اتوبوس در محله مسعودیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید اطمینان ایرانیان و همچنین پایگاه مرکز سلامت مسعودیه، بوستان نیکو، میدان آقا نور، اجناس 2000 تومانی تهران ارزونی و بیت الرضا (ع) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه ثامن الحجج _تخلیه برگشت تهران

ایستگاه اتوبوس پایانه ثامن الحجج _تخلیه برگشت تهران در شهر تهران، محله مسعودیه و قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه امام رضا، اول، شهید قدیانی بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پایانه ثامن الحجج _تخلیه برگشت تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

مجتمع ورزشی شهدای تاکسیران هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پایانه ثامن الحجج _تخلیه برگشت تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پایانه ثامن الحجج _تخلیه برگشت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه اول سازمان آب
  سازمان آب، بین تاجیک و مقیسه
 • ایستگاه اتوبوس ونوس
  بزرگراه بسیج، خاتم الانبیا، نجف زاده، بیست متری قائم، بین مدنی پنجم و مدنی ششم
 • ایستگاه اتوبوس راستی
  کلهر، بین راستی و ابومسلم خراسانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه ثامن الحجج _تخلیه برگشت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه ثامن الحجج _تخلیه برگشت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه ثامن الحجج _تخلیه برگشت ندارد.
  neshan logo