info
عکس ایستگاه اتوبوس حرم مطهر (شیرازی)
category

ایستگاه اتوبوس حرم مطهر (شیرازی) محله بالا خیابان، مشهد

ایستگاه اتوبوس
5.0
3 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس حرم مطهر (شیرازی)

ایستگاه اتوبوس حرم مطهر (شیرازی) (ایستگاه اتوبوس) در محله بالا خیابان مشهد و آیت الله شیرازی، آیت الله شیرازی (بالا خیابان) واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله بالا خیابان مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی کودکان، حرم مطهر امام رضا، نقاره خانه، مجموعه موزه های آستان قدس رضوی و پاساژ فیروزه و همچنین هتل طوبی، پارکینگ شماره یک حرم مطهر، دارالشفا، مسجد ملا هاشم اردبیلیها و پایگاه اهدای خون امید قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس حرم مطهر (شیرازی) مشهد

در شهر مشهد، محله ناحیه ویژه رضوی ، ایستگاه اتوبوس حرم مطهر (شیرازی) مشهد قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در آیت الله شیرازی، آیت الله شیرازی (بالا خیابان) واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس حرم مطهر (شیرازی) مشهد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف مشهد بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین ون هایس اطمینان را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس حرم مطهر (شیرازی) مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده حرم مطهر (شیرازی) واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان شهدا
  شهید هاشمی نژاد
 • ایستگاه اتوبوس پایانه شهیدهاشمی‌نژاد
  شهید هاشمی نژاد
 • ایستگاه اتوبوس اداره بیمه
  شهید هاشمی نژاد، بین هاشمی نژاد 6 و 7
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار جمعه 28 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس حرم مطهر (شیرازی) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: جمعه 28 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس حرم مطهر (شیرازی) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس حرم مطهر (شیرازی) ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، آیت الله شیرازی، آیت الله شیرازی (بالا خیابان)
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo