info
عکس ایستگاه اتوبوس ابتدای رضویعکس ایستگاه اتوبوس ابتدای رضوی
category

ایستگاه اتوبوس ابتدای رضوی محله رضاشهر، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ابتدای رضوی

ایستگاه اتوبوس ابتدای رضوی (ایستگاه اتوبوس) در محله رضاشهر مشهد و بلوار رضوی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و شش ایستگاه اتوبوس در محله رضاشهر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی هایپرمارکت باران، ایستگاه اتوبوس رضوی 2، دبستان منجی عجل الله، شهر نان و میدان شهید حسن مومن قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابتدای رضوی مشهد

ایستگاه اتوبوس ابتدای رضوی مشهد در شهر مشهد، محله رضاشهر و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار پیروزی، دعبل خزاعی، بلوار رضوی، بین رضوی 2 و میدان شهید حسن مومن واقع شده است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس ابتدای رضوی مشهد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف مشهد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو شهید کاوه است. آژانس نوفل هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس ابتدای رضوی مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس ابتدای رضوی

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  سه شنبه 12 تیر ماه 1403

  خط ۹۵ به قدری دیر میاد که کلا باید مسیر زندگیت و عوض کنی لطفااااا رسیدگی کنید

 • avatar
  کاربر نشان
  شنبه 14 مرداد ماه 1402

  کد ایستگاه ۱۵۹۵


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ابتدای رضوی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس صدا و سیما
  بلوار شهید محمد منتظری، منتظری 2
 • ایستگاه اتوبوس خاقانی 17
  بلوار پیروزی، بلوار خاقانی، بین خاقانی 17 و خاقانی 19
 • ایستگاه اتوبوس شهید فکوری 92
  بلوار شهید فکوری
 • ایستگاه اتوبوس نوفل لوشاتو 22
  بزرگراه شهید کلانتری، نوفل لوشاتو، بین نوفل 20 و نوفل 22
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 12 تیر ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ابتدای رضوی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 12 تیر ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ابتدای رضوی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ابتدای رضوی ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار پیروزی، دعبل خزاعی، بلوار رضوی، بین رضوی 2 و میدان شهید حسن مومن
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo