info
عکس ایستگاه اتوبوس کوثر شمالی 37/4
category

ایستگاه اتوبوس کوثر شمالی 37/4 محله کوثر، مشهد

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کوثر شمالی 37/4

ایستگاه اتوبوس کوثر شمالی 37/4 (ایستگاه اتوبوس) در محله کوثر مشهد و خیابان کوثر شمالی 37- هاشمیه 28/8 واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی ایستگاه اتوبوس در محله کوثر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه قائم و همچنین کافه بی‌سان، نانوایی، فست فود آقای خوراک، مخابرات کوثر و نمایندگی بیمه ایران کد32369 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کوثر شمالی 37/4 مشهد

آدرس ایستگاه اتوبوس کوثر شمالی 37/4 مشهد، شهر مشهد، محله کوثر است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شهید صارمی، صارمی 4، بین خومحمدی 5 و 6 قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف مشهد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس کوثر شمالی 37/4 مشهد عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس برسام قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس کوثر شمالی 37/4 مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کوثر شمالی 37/4 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس هاشمیه 55
  بلوار هاشمیه، بین هاشمیه 55 و بلوار شهید فکوری
 • ایستگاه اتوبوس شهید فکوری 35
  بلوار شهید فکوری، بین فکوری 35 و 37
 • ایستگاه اتوبوس میدان یادگاران
  بلوار شهید فکوری، بین رز 1/6 و میدان یادگاران
 • ایستگاه اتوبوس میدان هاشمیه
  بلوار هاشمیه، هاشمیه 51
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کوثر شمالی 37/4 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کوثر شمالی 37/4 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کوثر شمالی 37/4 ندارد.
  neshan logo